KONST / Litografier / Litografier 9884250
nr 988 4250
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Litografier, 2 st. Reinhold Ljunggren (1920-2006), numrerade och signerade, motivet: 31x43 + 27x48
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 18:34:43
6/10 16:44:23
600 kr
7/10 14:46:10
19 okt
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren